Annonsere

HV CAPITAL AS

NOAS

Foretaksinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Registrert
27. oktober 2007
Status
Aktiv
Ansatte
0
Konserntilknytning
Nei
Fylke
Mangler datagrunnlag
Formål
Investere i eksisterende og fremtidige fond som etableres av HitecVision AS alene eller sammen med medinvestorer, og/eller HitecVision AS' tilknyttede investerings- og rådgivningsselskaper, yte investeringsrådgivning til slike fond, samt å investere i aksjer, selskapsandeler, utlån og andre typer finansielle instrumenter som til enhver tid finnes hensiktsmessig, herunder aksjer i HitecVision AS.
Signatur
To styremedlemmer i fellesskap. Styrets leder alene. Nils Petter Ueland, Peter Ulrik Hammerich, Pål Magnus Reed
Prokura
Ikke registrert
Aksjekapital
1 038 722 kr
Antall aksjer
10 387 220
Pålydende
0,1 kr

AI virksomhetsbeskrivelse

Juridisk aktivitet Se kunngjøringer

Overvåk foretaket

En statusendring kan ramme deg før du rekker å reagere. Slå på overvåking og bli varslet når noe skjer.

  • Registrert statusVarsel når statusen i Enhetsregisteret endres.
  • Konkurs og avviklingVarsel når det åpnes konkurs eller avvikling.
  • Nytt regnskapVarsel når et nytt regnskapsår registreres, med omsetning og resultat.
  • I Purehelp og på e-postVarslene samles under Overvåking, e-post er valgfritt.

Finansieringsanalyse

VarelagerKundefordringLeverandørkredittBelåning aktivaLeasing
-----

Tusenvis av norske bedrifter har fått kassekreditt fra Aprila Bank

  • Tilbud på 1 minutt
  • Enkelt, raskt og uten pant
  • Betal kun for det du bruker
Se hvor mye du kan få
Aprila Bank annonse

Compliance

Se hvilke lovpålagte rapporteringskrav som kan treffe dette foretaket.

Anslag basert på offentlig kjente terskelverdier for omsetning, balanse og ansatte — ikke juridisk rådgivning. Vi kjenner ikke konsernunntak, og vet ikke om foretaket er av allmenn interesse (børsnotert, bank, forsikring), som avgjør innfasingen.

Rapporter på åpenhetsloven med ett tastetrykkAI-drevet leverandørkontroll og risikoovervåking av verdikjedenLes mer Annonse