Annonsere

HOX SKOG&EIENDOMSUTVIKLING AS

NOAS

Foretaksinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Registrert
5. juni 2026
Status
Aktiv
Ansatte
Ikke oppgitt
Konserntilknytning
Nei
Fylke
Mangler datagrunnlag
Formål
Kjøp av skog for bærekraftig utvikling, kjøp av annen eiendom som kan anses som attraktiv i henhold til langsiktig verdiskapning, kan søke inntektsbringende aktivitet på eiendommene sine om det ikke kommer i konflikt med bærekraftig utvikling eller konsesjonsavtaler, forvalte en andel av Hox formuen for kortsiktig og langsiktig vekst i samråd med til enhver tid valgte formue forvalter med hensikt og reinvestere dette i selskapets virksomhet.
Signatur
Styret i fellesskap. Signatur hver for seg. Britta Marianne Hox, Lars Henrik Hox, Bjørn Erik Hox, Kjell Sverre Hox, Kjell Anders Hox
Prokura
Prokura hver for seg. Lars Henrik Hox, Bjørn Erik Hox
Aksjekapital
30 000 kr
Antall aksjer
300
Pålydende
100 kr

AI virksomhetsbeskrivelse

Juridisk aktivitet Se kunngjøringer

Overvåk foretaket

En statusendring kan ramme deg før du rekker å reagere. Slå på overvåking og bli varslet når noe skjer.

  • Registrert statusVarsel når statusen i Enhetsregisteret endres.
  • Konkurs og avviklingVarsel når det åpnes konkurs eller avvikling.
  • Nytt regnskapVarsel når et nytt regnskapsår registreres, med omsetning og resultat.
  • I Purehelp og på e-postVarslene samles under Overvåking, e-post er valgfritt.

Finansieringsanalyse

VarelagerKundefordringLeverandørkredittBelåning aktivaLeasing
-----

Tusenvis av norske bedrifter har fått kassekreditt fra Aprila Bank

  • Tilbud på 1 minutt
  • Enkelt, raskt og uten pant
  • Betal kun for det du bruker
Se hvor mye du kan få
Aprila Bank annonse

Compliance

Se hvilke lovpålagte rapporteringskrav som kan treffe dette foretaket.

Anslag basert på offentlig kjente terskelverdier for omsetning, balanse og ansatte — ikke juridisk rådgivning. Vi kjenner ikke konsernunntak, og vet ikke om foretaket er av allmenn interesse (børsnotert, bank, forsikring), som avgjør innfasingen.

Rapporter på åpenhetsloven med ett tastetrykkAI-drevet leverandørkontroll og risikoovervåking av verdikjedenLes mer Annonse