Annonsere

MENOSPHERE APS

NONUF
Forretningsadresse: Halfdan Cleves vei 6, 3616 KONGSBERG
Postadresse: Ikke oppgitt

Foretaksinformasjon

Selskapsform
Norwegian division of foreign business
Registrert
16. februar 2026
Status
Aktiv
Ansatte
Ikke oppgitt
Konserntilknytning
Nei
Formål
IT-rådgivning, system engineering, smarte industrier og digitalisering, AI og teknologiske strategier, samt styring av industrielle og cyber-fysiske systemer. Selskapet kan påta seg forsknings- og utviklingsprosjekter for å utvikle konseptbevis (proof-of-concept) og pilotsystemer før storskala implementering. Selskapets produkter er enten konsulenttjenester eller programvare- og maskinvareløsninger med fokus på teknologisering av industri og systemintegrasjon. Målgruppen inkluderer industri, produsenter, tjenesteleverandører og teknisk kunstproduksjon samt akademiske institusjoner som universiteter eller forskningssentre.
Signatur
Ikke registrert
Prokura
Ikke registrert
Aksjekapital
Mangler datagrunnlag
Antall aksjer
Mangler datagrunnlag
Pålydende
Mangler datagrunnlag

Ledelse og styre

Kontaktperson
Mehrnoosh Nickpasandf. 1981

AI virksomhetsbeskrivelse

Juridisk aktivitet Se kunngjøringer

Overvåk foretaket

En statusendring kan ramme deg før du rekker å reagere. Slå på overvåking og bli varslet når noe skjer.

  • Registrert statusVarsel når statusen i Enhetsregisteret endres.
  • Konkurs og avviklingVarsel når det åpnes konkurs eller avvikling.
  • Nytt regnskapVarsel når et nytt regnskapsår registreres, med omsetning og resultat.
  • I Purehelp og på e-postVarslene samles under Overvåking, e-post er valgfritt.

Finansieringsanalyse

VarelagerKundefordringLeverandørkredittBelåning aktivaLeasing
-----

Tusenvis av norske bedrifter har fått kassekreditt fra Aprila Bank

  • Tilbud på 1 minutt
  • Enkelt, raskt og uten pant
  • Betal kun for det du bruker
Se hvor mye du kan få
Aprila Bank annonse

Compliance

Se hvilke lovpålagte rapporteringskrav som kan treffe dette foretaket.

Anslag basert på offentlig kjente terskelverdier for omsetning, balanse og ansatte — ikke juridisk rådgivning. Vi kjenner ikke konsernunntak, og vet ikke om foretaket er av allmenn interesse (børsnotert, bank, forsikring), som avgjør innfasingen.

Rapporter på åpenhetsloven med ett tastetrykkAI-drevet leverandørkontroll og risikoovervåking av verdikjedenLes mer Annonse